JBL kaiuttimen Clip 5 yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Clip 5
Korvattavat JBL kaiuttimen alkuperäisakut
GSP853450 01
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-JMC500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128219392 |
| Korvaa | GSP853450 01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 51.50 x 32.00 x 9.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |