JBL kaiuttimen Charge Essential / Charge Essential 1 yhteensopiva akku 6000mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimen Charge Essential / Charge Essential 1 yhteensopiva akku 6000mAh
In stock
- SKU
- CS-JME100SL
19,95 €
17,95 €
JBL kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Charge Essential
Charge Essential 1
GG0942-IL0509665
GG0985-KN0332693
Charge Essential 1
GG0942-IL0509665
GG0985-KN0332693
Korvattavat JBL kaiuttimen alkuperäisakut
GSP1029102A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-JME100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203308 |
| Korvaa | GSP1029102A |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.2Wh |
| Mitat | 93.50 x 30.50 x 20.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |