JBL kaiuttimen Boombox 3 / ICA068GA yhteensopiva akku 10400mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimen Boombox 3 / ICA068GA yhteensopiva akku 10400mAh
In stock
- SKU
- CS-JMB300SL
53,95 €
JBL kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Boombox 3
ICA068GA
ICA068GA
Korvattavat JBL kaiuttimen alkuperäisakut
IDA109GA
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-JMB300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128189183 |
| Korvaa | IDA109GA |
| Kapasiteetti (mAh) | 10400mAh / 76.96Wh |
| Mitat | 135.00 x 75.00 x 22.20mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |