JBL kaiuttimen BassPro Go yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimen BassPro Go yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-JPB100XL
41,95 €
JBL kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BassPro Go
Korvattavat JBL kaiuttimen alkuperäisakut
HFR-SC42300C09H210
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-JPB100XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128189480 |
| Korvaa | HFR-SC42300C09H210 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 32.4Wh |
| Mitat | 134.00 x 68.00 x 25.50mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |