JBL kaiuttimen Bar 5.1 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Bar 5.1
Korvattavat JBL kaiuttimen alkuperäisakut
GSP872693
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-JBR510SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128206101 |
| Korvaa | GSP872693 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 95.00 x 28.90 x 10.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |