JBL kaiuttimen Bar 1000 / Bar 1300 yhteensopiva akku 6800mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimen Bar 1000 / Bar 1300 yhteensopiva akku 6800mAh
In stock
- SKU
- CS-JBR130XL
23,95 €
JBL kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Bar 1000
Bar 1300
Bar 1300X
Bar 1300
Bar 1300X
Korvattavat JBL kaiuttimen alkuperäisakut
Bar1300-INR18650-1S2P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-JBR130XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128202851 |
| Korvaa | Bar1300-INR18650-1S2P |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 72.00 x 38.00 x 20.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |