JBL kaiuttimen Authentics 300 yhteensopiva akku 6700mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimen Authentics 300 yhteensopiva akku 6700mAh
In stock
- SKU
- CS-JBA300XL
22,95 €
19,95 €
JBL kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Authentics 300
Korvattavat JBL kaiuttimen alkuperäisakut
C1146A9
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-JBA300XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194408 |
| Korvaa | C1146A9 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6700mAh / 24.79Wh |
| Mitat | 72.00 x 38.50 x 20.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |