JBL GO FF, JBL Go, JBLGOBLK akku 420mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL kaiuttimien kanssa:
GO FF
JBL Go
JBLGOBLK
JBL Go
JBLGOBLK
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut:
GSP072035
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
| SKU | CS-JMD100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128117421 |
| Korvaa | GSP072035 |
| Kapasiteetti (mAh) | 420mAh / 1.55Wh |
| Mitat | 38.70 x 22.60 x 6.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |