JBL Flip 4 Kaiuttimen akku 3000mAh
calcActive())">
HUOM! Tarkista akun napaisuus. On olemassa samaa akkua, mutta navat toisin päin.
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL kaiuttimien kanssa:
Flip 4
Flip 4 Special Edition
Flip 4 Special Edition
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut:
GSP872693 01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta. Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja Ro…
| SKU | CS-JMF310SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135173 |
| Mitat | 94.20 x 31.20 x 9.30mm |
| Korvaa | GSP872693 01 / GSP872693 03A / P763098 03A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |