JBL Flip 2 Kaiuttimen akku 2200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL kaiuttimien kanssa:
Flip 2
Flip II
Flip II
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut:
JN151PH13849
PR-652954
PR-652954
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-JMF200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124252 |
| Mitat | 57.60 x 33.80 x 10.00mm |
| Korvaa | JN151PH13849 / PR-652954 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |