JBL Charge 3 2016 Kaiuttimen akku 6000 mAh
calcActive())">
JBL Charge 3 2016 Kaiuttimen akku 6000 mAh
In stock
- SKU
- CS-JML330SL
28,95 €
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL kaiuttimien kanssa:
Charge 3 2016
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut:
GSP1029102A
HUOM! Tarkista akun napaisuus. Katso myös tuote CS-JML320SL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-JML330SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139485 |
| Mitat | 94.96 x 33.60 x 19.36mm |
| Korvaa | GSP1029102A |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.2Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |