JBL Charge 2 Plus Kaiuttimen akku 6000 mAh
calcActive())">
JBL Charge 2 Plus Kaiuttimen akku 6000 mAh
In stock
- SKU
- CS-JMD210SL
27,95 €
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL kaiuttimien kanssa:
Charge 2 Plus
Charge 2+
Charge 2+
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut:
MLP912995-2P
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-JMD210SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121589 |
| Mitat | 96.00 x 29.50 x 18.50mm |
| Korvaa | MLP912995-2P / GSP1029102 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.2Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |