JBL Charge 2 / Charge 3 2015 Kaiuttimen akku 6000 mAh
calcActive())">
JBL Charge 2 / Charge 3 2015 Kaiuttimen akku 6000 mAh
In stock
- SKU
- CS-JML310SL
30,95 €
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL kaiuttimien kanssa:
Charge 2
Charge 2 Plus
Charge 2+
Charge 3 2015
Charge 3 2015 Version
Charge 2 Plus
Charge 2+
Charge 3 2015
Charge 3 2015 Version
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut:
GSP1029102R
P763098
P763098
HUOM! Tarkista akun napaisuus. CS-JMD210Sl on vastaava akku, mutta navat toisin päin.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-JML310SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128133643 |
| Mitat | 96.80 x 30.20 x 18.70mm |
| Korvaa | GSP1029102R / P763098 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.2Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |