JBL Boombox akku 10000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL kaiuttimien kanssa:
Boombox
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut:
GSP0931134 01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
| SKU | CS-JMB100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142973 |
| Korvaa | GSP0931134 01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 10000mAh / 74Wh |
| Mitat | 150.00 x 67.60 x 26.80mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |