Harman/Kardon kaiuttimen GO + Play 3 yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
Harman/Kardon kaiuttimen GO + Play 3 yhteensopiva akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-HGP300XL
38,95 €
Harman/Kardon kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GO + Play 3
Korvattavat Harman/Kardon kaiuttimen alkuperäisakut
C1146B-18650-3S1P
GSP102910201
GSP102910201
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Harman/Kardon kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-HGP300XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203438 |
| Korvaa | C1146B-18650-3S1P / GSP102910201 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 37.8Wh |
| Mitat | 68.00 x 38.50 x 35.80mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |