Harman/Kardon kaiuttimen Esquire Mini 2 yhteensopiva akku 2100mAh
calcActive())">
Harman/Kardon kaiuttimen Esquire Mini 2 yhteensopiva akku 2100mAh
In stock
- SKU
- CS-HKE210SL
15,95 €
Harman/Kardon kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Esquire Mini 2
Korvattavat Harman/Kardon kaiuttimen alkuperäisakut
LI605447
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Harman/Kardon kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-HKE210SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191223 |
| Korvaa | LI605447 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.98Wh |
| Mitat | 48.30 x 54.00 x 6.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |