HARMAN/KARDON Go play, Go play mini Kaiuttimen akku 3000mAh
calcActive())">
HARMAN/KARDON Go play, Go play mini Kaiuttimen akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-HKP100SL
28,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Harman/Kardon kaiuttimien kanssa:
Go Play
Go Play Mini
Go Play Mini
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Harman/Kardon kaiuttimien alkuperäisakut:
CP-HK06
GSP1029102 01
GSP1029102 01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta. Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja Ro…
| SKU | CS-HKP100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144434 |
| Mitat | 96.30 x 30.00 x 21.00mm |
| Korvaa | CP-HK06 / GSP1029102 01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 22.2Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |