BOSE soundlink mini akku 2600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BOSE kaiuttimien kanssa:
Soundlink Mini
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat BOSE kaiuttimien alkuperäisakut:
063404
HUOM! Käytä ainoastaan korvaamaan BOSE 063404 alkuperäisakku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BSE404SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131816 |
| Mitat | 112.46 x 37.78 x 40.76mm |
| Korvaa | 063404 / 063287 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |