BOSE kaiuttimien 413295 / Soundlink Mini yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
BOSE kaiuttimien 413295 / Soundlink Mini yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-BSE405SL
34,95 €
28,95 €
BOSE kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
413295
Soundlink Mini
SoundLink Mini one
Soundlink Mini
SoundLink Mini one
Korvattavat BOSE kaiuttimien alkuperäisakut
061384
061385
061386
061834
061385
061386
061834
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu BOSE kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-BSE405SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156819 |
| Korvaa | 061384 / 061385 / 061386 / 061834 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 113.35 x 38.15 x 40.76mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |