Beats Solo 2.0 akku 350mAh / 1.30Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Beats langattomien kuulokkeiden kanssa:
Solo 2.0
Solo 3.0
Solo 3.0
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Beats langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
AEC353535
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-BST300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129257 |
| Korvaa | AEC353535 |
| Kapasiteetti (mAh) | 350mAh / 1.3Wh |
| Mitat | 33.94 x 34.88 x 3.64mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |