Beats Pill 1.0 Kaiuttimen Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Beats kaiuttimien kanssa:
Pill 1.0
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Beats kaiuttimien alkuperäisakut:
J188/ICP092941SH
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BTP100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112815 |
| Mitat | 40.66 x 30.10 x 10.10 mm x 2 pcs |
| Korvaa | J188/ICP092941SH |
| Kapasiteetti (mAh) | 1850mAh / 6.85Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |