Bang & Olufsen kaiuttimien BeoSound Moment yhteensopiva akku 3100mAh
calcActive())">
Bang & Olufsen kaiuttimien BeoSound Moment yhteensopiva akku 3100mAh
In stock
- SKU
- CS-BNS112SL
33,95 €
29,95 €
Bang & Olufsen kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BeoSound Moment
Korvattavat Bang & Olufsen kaiuttimien alkuperäisakut
8700112
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bang & Olufsen kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-BNS112SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166467 |
| Korvaa | 8700112 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 11.47Wh |
| Mitat | 91.60 x 69.26 x 4.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |