Bang & Olufsen kaiuttimien Beosound 3 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Bang & Olufsen kaiuttimien Beosound 3 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-BNS300SL
28,95 €
Bang & Olufsen kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Beosound 3
Korvattavat Bang & Olufsen kaiuttimien alkuperäisakut
HHR-150AAC8 L4x2
PA-PN0094.R003
PA-PN0094.R003
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bang & Olufsen kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-BNS300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 9,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155133 |
| Korvaa | HHR-150AAC8 L4x2 / PA-PN0094.R003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 201.85 x 29.55 x 14.60mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |