BANG & OLUFSEN BeoPlay P6 Kaiuttimen akku 3400mAh
calcActive())">
BANG & OLUFSEN BeoPlay P6 Kaiuttimen akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-BNP600XL
38,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bang & Olufsen kaiuttimien kanssa:
11400
1140026
BeoPlay P6
1140026
BeoPlay P6
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bang & Olufsen kaiuttimien alkuperäisakut:
2INR19/66
C129D1
C129D1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta. Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja Ro…
| SKU | CS-BNP600XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144458 |
| Mitat | 68.56 x 38.10 x 19.90mm |
| Korvaa | C129D1 / 2INR19/66 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 25.16Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |