BANG & OLUFSEN BeoPlay P2 Kaiuttimen akku 900mAh
calcActive())">
BANG & OLUFSEN BeoPlay P2 Kaiuttimen akku 900mAh
In stock
- SKU
- CS-BNP200SL
23,95 €
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bang & Olufsen kaiuttimien kanssa:
BeoPlay P2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bang & Olufsen kaiuttimien alkuperäisakut:
C129D2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta. Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja Ro…
| SKU | CS-BNP200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144427 |
| Mitat | 56.00 x 34.10 x 11.60mm |
| Korvaa | C129D2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 6.66Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |