BANG & OLUFSEN BeoPlay A1 / C129D3 Kaiuttimen akku 2600mAh
calcActive())">
BANG & OLUFSEN BeoPlay A1 / C129D3 Kaiuttimen akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-BNA100SL
32,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bang & Olufsen kaiuttimien kanssa:
BeoPlay A1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bang & Olufsen kaiuttimien alkuperäisakut:
C129D3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta. Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja Ro…
| SKU | CS-BNA100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144465 |
| Mitat | 68.56 x 38.10 x 19.90mm |
| Korvaa | C129D3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |