AMAZON kaiuttimien PW3840 / PW3840KL yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
AMAZON kaiuttimien PW3840 / PW3840KL yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-AMP840SL
18,95 €
AMAZON kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PW3840
PW3840KL
Tap
PW3840KL
Tap
Korvattavat AMAZON kaiuttimien alkuperäisakut
58-000138
R-41019534
R-41019534
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AMAZON kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-AMP840SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125396 |
| Korvaa | 58-000138 / R-41019534 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 69.20 x 18.50 x 18.50 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |