Altec Lansing kaiuttimien IMW888SIMW889N-BLKC / IMW889 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Altec Lansing kaiuttimien IMW888SIMW889N-BLKC / IMW889 yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-ALM889SL
26,95 €
Altec Lansing kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
IMW888SIMW889N-BLKC
IMW889
IMW889N
Super LifeJacket Jolt Rugged
IMW889
IMW889N
Super LifeJacket Jolt Rugged
Korvattavat Altec Lansing kaiuttimien alkuperäisakut
INR18650-3S
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Altec Lansing kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-ALM889SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159827 |
| Korvaa | INR18650-3S |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.86Wh |
| Mitat | 66.10 x 55.72 x 20.20mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |