Altec Lansing IM600, IMT620, IMT702 Kaiuttimen Akku
calcActive())">
Altec Lansing IM600, IMT620, IMT702 Kaiuttimen Akku
In stock
- SKU
- CS-IMT600SL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Altec Lansing kaiuttimien kanssa:
IM600
IMT620
IMT702
IMT620
IMT702
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Altec Lansing kaiuttimien alkuperäisakut:
MCR18650
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-IMT600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128047629 |
| Mitat | 87.34 x 18.45 x 18.45mm |
| Korvaa | MCR18650 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |