Mindray lääketieteellisen laitteen Ultraschallgerat DP-10VET / DP-20 yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
Mindray lääketieteellisen laitteen Ultraschallgerat DP-10VET / DP-20 yhteensopiva akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-MRP200MD
225,95 €
Mindray lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Ultraschallgerat DP-10VET
DP-20
DP-30
DP-10
DP-20Vet
DP-30Vet
DP-V12
DP-V21
DP-10VET
DP-20
DP-30
DP-10
DP-20Vet
DP-30Vet
DP-V12
DP-V21
DP-10VET
Korvattavat Mindray lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
115-011218-00
LI23I0021
0146-00-0091-01
115-018013-00
LI23I0021
0146-00-0091-01
115-018013-00
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mindray lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-MRP200MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203094 |
| Korvaa | 115-011218-00 / LI23I0021 / 0146-00-0091-01 / 115-018013-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 53.28Wh |
| Mitat | 136.00 x 71.00 x 22.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |