Mindray lääketieteellisen laitteen MEC-1000 yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Mindray lääketieteellisen laitteen MEC-1000 yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-MRC100MX
45,95 €
Mindray lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MEC-1000
Korvattavat Mindray lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mindray lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-MRC100MX |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157076 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 37.74Wh |
| Mitat | 69.30 x 55.80 x 18.80mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |