Mindray lääketieteellisen laitteen M8 / M9 yhteensopiva akku 5600mAh
calcActive())">
Mindray lääketieteellisen laitteen M8 / M9 yhteensopiva akku 5600mAh
In stock
- SKU
- CS-MRM800MD
249,95 €
Mindray lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
M8
M9
SV300
SV350
TE7
Ultrasound machine M9
M9
SV300
SV350
TE7
Ultrasound machine M9
Korvattavat Mindray lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
115-025022-00
LI24I002A
LI24I002A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mindray lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-MRM800MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172635 |
| Korvaa | LI24I002A / 115-025022-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5600mAh / 82.88Wh |
| Mitat | 160.00 x 78.50 x 22.00mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |