Mindray lääketieteellisen laitteen Duo Monitor / Datascope Duo yhteensopiva akku 7800mAh
calcActive())">
Mindray lääketieteellisen laitteen Duo Monitor / Datascope Duo yhteensopiva akku 7800mAh
In stock
- SKU
- CS-MRD079MD
146,95 €
Mindray lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Duo Monitor
Datascope Duo
Datascope Duo patient monitor
Datascope Duo
Datascope Duo patient monitor
Korvattavat Mindray lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
0146-00-0079
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mindray lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-MRD079MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203056 |
| Korvaa | 0146-00-0079 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7800mAh / 57.72Wh |
| Mitat | 147.80 x 60.40 x 23.20mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |