Mindray lääketieteellisen laitteen Beneview T1 Patient Monitor yhteensopiva akku 900mAh
calcActive())">
Mindray lääketieteellisen laitteen Beneview T1 Patient Monitor yhteensopiva akku 900mAh
In stock
- SKU
- CS-MRT100MD
29,95 €
Mindray lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Beneview T1 Patient Monitor
Korvattavat Mindray lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
801-92-81-000-25
LI12S001A
022-000157-00
801-9281-00025-00
LI12S001A
022-000157-00
801-9281-00025-00
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mindray lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-MRT100MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203087 |
| Korvaa | 801-92-81-000-25 / LI12S001A / 022-000157-00 / 801-9281-00025-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 49.70 x 30.00 x 11.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |