Mindray lääketieteellisen laitteen BeneHeart C / BeneHeart C1 Fully Automatic yhteensopiva akku 4200mAh
calcActive())">
Mindray lääketieteellisen laitteen BeneHeart C / BeneHeart C1 Fully Automatic yhteensopiva akku 4200mAh
In stock
- SKU
- CS-MRB100MD
209,95 €
Mindray lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BeneHeart C
BeneHeart C1 Fully Automatic
BeneHeart C1
BeneHeart C2
BeneHeart S1
BeneHeart S2
BeneHeart C1 Fully Automatic
BeneHeart C1
BeneHeart C2
BeneHeart S1
BeneHeart S2
Korvattavat Mindray lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
LM34S002A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mindray lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-MRB100MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183099 |
| Korvaa | LM34S002A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 50.4Wh |
| Mitat | 157.80 x 61.90 x 24.00mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |