Mindray lääketieteellisen laitteen Accutorr 3 / Accutorr 7 yhteensopiva akku 6800mAh
calcActive())">
Mindray lääketieteellisen laitteen Accutorr 3 / Accutorr 7 yhteensopiva akku 6800mAh
In stock
- SKU
- CS-MEX20MX
82,95 €
Mindray lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Accutorr 3
Accutorr 7
BeneView T5
BeneView T6
BeneView T8
DPM 6
DPM7
Passport 12
Passport 12m
Passport 17m
Passport 8
T5
T6
T8
Accutorr 7
BeneView T5
BeneView T6
BeneView T8
DPM 6
DPM7
Passport 12
Passport 12m
Passport 17m
Passport 8
T5
T6
T8
Korvattavat Mindray lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
022-000008-00
115-018012-00
LI23S002A
MB583-3S3P
115-018012-00
LI23S002A
MB583-3S3P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mindray lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-MEX20MX |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150312 |
| Korvaa | MB583-3S3P / LI23S002A / 022-000008-00 / 115-018012-00 / M05-010002-6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 75.48Wh |
| Mitat | 147.00 x 60.30 x 22.90mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |