Million lääketieteellisen laitteen ML1200 / ML1500 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Million lääketieteellisen laitteen ML1200 / ML1500 yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-MML120MD
43,95 €
Million lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ML1200
ML1500
ML1500
Korvattavat Million lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
FY-18650LP01555
LPO155-14.8V-2.2AH
LPO155-14.8V-2.2AH
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Million lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-MML120MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154822 |
| Korvaa | LPO155-14.8V-2.2AH / FY-18650LP01555 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 73.20 x 68.60 x 18.60mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |