MIJA hygienialaitteiden Automatic Fragrance / MJXFJ01XW yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
MIJA hygienialaitteiden Automatic Fragrance / MJXFJ01XW yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-MJF001SL
20,95 €
MIJA hygienialaitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Automatic Fragrance
MJXFJ01XW
MJXFJ01XW
Korvattavat MIJA hygienialaitteiden alkuperäisakut
INR18650-22S
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu MIJA hygienialaitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MJF001SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176237 |
| Korvaa | INR18650-22S |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 66.20 x 22.00 x 18.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |