Micro Medical lääketieteellisen laitteen MicroLab 3300 Spirometer / Microlab 3300 pulmonary function tester yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Micro Medical lääketieteellisen laitteen MicroLab 3300 Spirometer / Microlab 3300 pulmonary function tester yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-MCL330MD
29,95 €
Micro Medical lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MicroLab 3300 Spirometer
Microlab 3300 pulmonary function tester
Microlab 3300 pulmonary function tester
Korvattavat Micro Medical lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
MLA4303
ML2000
ML2000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Micro Medical lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta aku…
| SKU | CS-MCL330MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128180555 |
| Korvaa | MLA4303 / ML2000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 8.64Wh |
| Mitat | 101.30 x 30.30 x 17.40mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |