MGVG lääketieteellisen laitteen Doring Combimat 2000 yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
MGVG lääketieteellisen laitteen Doring Combimat 2000 yhteensopiva akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-MDC200MD
28,95 €
MGVG lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Doring Combimat 2000
Korvattavat MGVG lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110052
110278
110278
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu MGVG lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-MDC200MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 9,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210979 |
| Korvaa | 110052 / 110278 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 99.40 x 28.50 x 28.50mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |