MGE SAM lääketieteellisen laitteen EPS Suction Pump yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
MGE SAM lääketieteellisen laitteen EPS Suction Pump yhteensopiva akku 4500mAh
In stock
- SKU
- CS-SMP437MD
57,95 €
MGE SAM lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EPS Suction Pump
Korvattavat MGE SAM lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
11-0150 MSP1437
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu MGE SAM lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-SMP437MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128195078 |
| Korvaa | 11-0150 MSP1437 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 54Wh |
| Mitat | 137.20 x 92.00 x 20.00mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |