Merck Millipore lääketieteellisen laitteen Air Sampler MAS-100 / MAS-AC-6009 yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Merck Millipore lääketieteellisen laitteen Air Sampler MAS-100 / MAS-AC-6009 yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-MAS100MD
51,95 €
Merck Millipore lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Air Sampler MAS-100
MAS-AC-6009
type MAS-AC-7009
MAS-AC-6009
type MAS-AC-7009
Korvattavat Merck Millipore lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110518-U
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Merck Millipore lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta a…
| SKU | CS-MAS100MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128213239 |
| Korvaa | 110518-U |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 19.44Wh |
| Mitat | 69.10 x 66.50 x 43.40mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |