Mentor lääketieteellisen laitteen 22-4501 / 22-4505 yhteensopiva akku 2300mAh
calcActive())">
Mentor lääketieteellisen laitteen 22-4501 / 22-4505 yhteensopiva akku 2300mAh
In stock
- SKU
- CS-MTL224MD
28,95 €
Mentor lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
22-4501
22-4505
22-4515
Ophthalmoscope
22-4505
22-4515
Ophthalmoscope
Korvattavat Mentor lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110399
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mentor lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-MTL224MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218074 |
| Korvaa | 110399 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 11.04Wh |
| Mitat | 96.00 x 30.70 x 25.50mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |