Covidien lääketieteellisen laitteen Puritan Bennett 560 Ventilator / PB560 yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
Covidien lääketieteellisen laitteen Puritan Bennett 560 Ventilator / PB560 yhteensopiva akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-CDN560MD
225,95 €
Covidien lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Puritan Bennett 560 Ventilator
PB560
Airox Legendair ventilator
PB560
Airox Legendair ventilator
Korvattavat Covidien lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
2969300
PT00053438 Rev A
71CR19/66-2
TMI 8.0
Accutronics 2969300 Ind.17
2982400 Ind.A
2982400 Ind.F
AC2.7 0616
005936
018339
AC 2.2 0515
025627
Accutronics 2982400 Ind.A
AC 2.2 2113
PT00053438 Rev A
71CR19/66-2
TMI 8.0
Accutronics 2969300 Ind.17
2982400 Ind.A
2982400 Ind.F
AC2.7 0616
005936
018339
AC 2.2 0515
025627
Accutronics 2982400 Ind.A
AC 2.2 2113
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Covidien lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-CDN560MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 25,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204091 |
| Korvaa | 2969300 / PT00053438 Rev A / 71CR19/66-2 / TMI 8.0 / Accutronics 2969300 Ind.17 / 2982400 Ind.A / 2982400 Ind.F / AC2.7 0616 / 005936 / 018339 / AC 2.2 0515 / 025627 / Accutronics 2982400 Ind.A / AC 2.2 2113 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 120.96Wh |
| Mitat | 213.50 x 71.00 x 33.90mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |