Medtronic lääketieteellisen laitteen Physio-Control Lifepak 20e yhteensopiva akku 7800mAh
calcActive())">
Medtronic lääketieteellisen laitteen Physio-Control Lifepak 20e yhteensopiva akku 7800mAh
In stock
- SKU
- CS-MPD210MD
249,95 €
Medtronic lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Physio-Control Lifepak 20e
Korvattavat Medtronic lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
11141-000112
3205296-003
3205296-003
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Medtronic lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
| SKU | CS-MPD210MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159438 |
| Korvaa | 11141-000112 / 3205296-003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7800mAh / 86.58Wh |
| Mitat | 197.40 x 49.20 x 30.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |