Covidien lääketieteellisen laitteen Pillcam DR3 yhteensopiva akku 10000mAh
calcActive())">
Covidien lääketieteellisen laitteen Pillcam DR3 yhteensopiva akku 10000mAh
In stock
- SKU
- CS-GDR023MD
69,95 €
Covidien lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Pillcam DR3
Korvattavat Covidien lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Covidien lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-GDR023MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128189015 |
| Korvaa | BAT-0023-SP |
| Kapasiteetti (mAh) | 10000mAh / 37Wh |
| Mitat | 118.60 x 78.30 x 15.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |