General lääketieteellisen laitteen G3H / G3HI30028-1 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
General lääketieteellisen laitteen G3H / G3HI30028-1 yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-GNL300MD
29,95 €
General lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
G3H
G3HI30028-1
G3HI30028-1
Korvattavat General lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
LB13H040
HYLB-1370
HYLB-1370
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu General lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-GNL300MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156840 |
| Korvaa | LB13H040,HYLB-1370 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.86Wh |
| Mitat | 68.70 x 54.90 x 18.60mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |