Medima lääketieteellisen laitteen P infusion pump / P2 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Medima lääketieteellisen laitteen P infusion pump / P2 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-MDP200MD
42,95 €
Medima lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
P infusion pump
P2
P2
Korvattavat Medima lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
AA-14.1S8
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Medima lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-MDP200MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 9,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176350 |
| Korvaa | AA-14.1S8 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 58.00 x 51.00 x 29.40mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |