medicalEconet lääketieteellisen laitteen Cardio M / Cardio M Plus yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
medicalEconet lääketieteellisen laitteen Cardio M / Cardio M Plus yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-MEC616MD
50,95 €
medicalEconet lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Cardio M
Cardio M Plus
Smart 1
Smart 3
Cardio M Plus
Smart 1
Smart 3
Korvattavat medicalEconet lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110616
110616-O
110616-O
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu medicalEconet lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta aku…
| SKU | CS-MEC616MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204008 |
| Korvaa | 110616 / 110616-O |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 48Wh |
| Mitat | 141.50 x 50.00 x 28.50mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |