Medical Compression System lääketieteellisen laitteen ActiveCare + S.F.T yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Medical Compression System lääketieteellisen laitteen ActiveCare + S.F.T yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-MCB117MD
33,95 €
Medical Compression System lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ActiveCare + S.F.T
Korvattavat Medical Compression System lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
B11707
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Medical Compression System lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai…
| SKU | CS-MCB117MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128199489 |
| Korvaa | B11707 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 18Wh |
| Mitat | 102.30 x 27.20 x 27.20mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |